Podle zaměření

Podle typu

Vyberte instituci podle typu

Vyšší odborné školy

Hledáte pomaturitní studium ?

Chcete dál studovat ve svém oboru nebo získat specializaci v daném oboru ?

V Katalogu vyšších odborných škol naleznete odborné školy v Praze, vyšší odborné školy v Brně, Plzni a kontaky na další odborné školy v Čr.

CEDUK - VOPŠ Vyšší odborná škola s.r.o.

Vyšší odborná škola publicistiky Praha

www: http://www.vosp.cz
E-mail: vosp@vosp.cz
Telefon:+420 224 930 851
Fax:
Adresa: Opatovická 160/18
Praha-Nové Město
110 00

Vyšší odborná škola publicistiky nabízí moderní studium zaměřené na uplatnění v praxi. Pod vedením profesionálů z televizí, redakcí deníků, rozhlasu a PR agentur budete studovat žurnalistiku, audiovizi a Public Relations, dle Vaší volby.

Praktické jádro vzdělávacího programu probíhá v dílnách které fungují jako interní redakce a pracují na reálných tématech, které zpracovávají do podoby psané či audiovizuální. Na VOŠP jednoduše studenti média skutečně tvoří a prochází při tom skutečnými pracovními rolemi mediálního světa.

Ať už píší, točí, tisknou, fotí či produkují, vždy pracují týmově a používají pro svou práci profesionální vybavení od televizního a audio studia přes audiovizuální střižny po zpravodajskou techniku pro práci v terénu.

Mediální galerie VOŠP: www.vosp.cz/galerie
Pro uchazeče o studium: www.vosp.cz/pro-uchazece/studium-publicistiky

Máte zkušenost s tímto subjektem? Vložte komentář!

Tento formulář neslouží pro kontaktování subjektu! (K tomu použijte e-mailovou adresu výše)

* Váš e-mail zůstane skrytý

Univerzita otevírá magisterský obor Politologie

obrazek

Metropolitní univerzita Praha získala akreditaci nového navazujícího magisterského oboru Politologie.

Tento obor bude otevřen od akademického roku 2011/2012 v prezenční i kombinované formě studia.

Doména na prodej

Kontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.