Podle zaměření

Podle typu

Vyberte instituci podle typu

Vyšší odborné školy

Hledáte pomaturitní studium ?

Chcete dál studovat ve svém oboru nebo získat specializaci v daném oboru ?

V Katalogu vyšších odborných škol naleznete odborné školy v Praze, vyšší odborné školy v Brně, Plzni a kontaky na další odborné školy v Čr.

CEDUK - Soukromá VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA v Praze

Univerzita otevírá magisterský obor Politologie

Metropolitní univerzita Praha získala akreditaci nového navazujícího magisterského oboru Politologie.

Tento obor bude otevřen od akademického roku 2011/2012 v prezenční i kombinované formě studia.

Na tento obor se může hlásit student, který úspěšně absolvoval jakýkoli bakalářský obor. Nicméně velkou výhodou je znalost historických, politických a kulturních reálií zemí střední Evropy v 19.-20. století. Student by měl znát základní politologické teoretické koncepty, měl by mít základní znalosti v oblasti komparací politických systémů, moderních dějin 19. a 20. století, českého politického systému a přiměřeně se orientovat v otázkách politického vývoje současné střední Evropy.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Univerzita otevírá magisterský obor Politologie

obrazek

Doména na prodej

Kontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.